VidMate

VidMate Android için

Dünyanın dört bir yanından filmleri, TV şovlarını ve müzikleri indirmek için ücretsiz bir Android uygulaması.

VidMate, Facebook , YouTube , DailyMotion, Vimeo, Instagram, Soundcloud, Vine, Tumblr ve diğer pek çok videodan video indirmenize izin veren bir Android uygulamasıdır. En son dizi ve filmleri HD formatında indirebilir ve ücretsiz canlı televizyon izleyebilirsiniz. Ayrıca Windows için de kullanılabilir: PC için VidMate.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Sınırsız indirme
  • Google Play'de etkileyici dereceler
  • Ücretsiz
  • Zee TV, Star Plus, Sahara vb. Programlarınız var.

DEZAVANTAJLAR

  • Benzer hizmetler bol
  • Yüksek İnternet hızları her zaman verilmez

VidMate, Facebook , YouTube , DailyMotion, Vimeo, Instagram, Soundcloud, Vine, Tumblr ve diğer pek çok videodan video indirmenize izin veren bir Android uygulamasıdır. En son dizi ve filmleri HD formatında indirebilir ve ücretsiz canlı televizyon izleyebilirsiniz. Ayrıca Windows için de kullanılabilir: PC için VidMate.


VidMate Açıklaması ve Özellikleri

VidMate'in (2018) yeni sürümü dünya çapında 400 milyondan fazla indirme ile en popüler indiricilerinden biridir. Ana özelliklerinden bazıları şunlardır:

Sınırsız Tam Film İndirme

Yüksek Kaliteli Müzik İndir (mp3 ve diğer müzik formatları)

HD Video İndirme (2k, 4k ve daha fazlası dahil!)

Önerilen TV şovları

Yukarıda belirtildiği gibi, VidMate App dünyanın dört bir yanından film indirmenize izin verir. Sınırsız Hollywood, Bollywood ve Kollywood içerikleri ile diğer endüstrilerden filmler bulabilirsiniz. Hindistan'da çok popüler bir araç ve hepsinden önemlisi, ücretsiz

Canlı televizyon izleyebilir , 200'den fazla kanal arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları Zee TV, Yıldız Dünyası, Kanal V ve Sahara Online'dır. Tüm gösteriler sık ​​sık güncellenir.

Videoların yanı sıra, birkaç milyon albüm ve şarkıyı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme hızı, sektörünün en iyilerinden biridir. Snaptube Video gibi benzer araçlar, VidMate'in sahip olduğu özelliklere daha fazla yaklaşmak için mücadele ederdi. Bu yeterli olmasaydı, kek üzerine krema, yalın ve kullanıcı dostu arayüzüdür.


Yüksek indirme hızı

Sadece Vidmate'in hızı hakkında daha fazla bilgi vermek için aynı dosyayı aynı bant genişliği bağlantısına sahip benzer uygulamalardan daha hızlı indirebilirsiniz. Bu artan hız, bağlantısını optimize eden gelişmiş teknolojisi sayesinde.

Vidmate'in teknolojisi, herhangi bir cihazdan ana sunucuya birkaç kez bağlanır. Bu bağlantıyı geliştirmeye yardımcı olur ve indirme hızını 5 kata kadar artırır. Açıkçası bu teknoloji, diğer uygulamalar da aynı şeyi yaptığı için münhasır değildir, ancak Vidmate, diğerlerinden öne çıkmasını sağlayan gelişmiş bir bağlantı kurar. Ve bu sadece 2018 versiyonudur. VidMate, 2019 için bozulan değişiklikleri hazırlıyor, böylece bizi izlemeye devam edin.

VidMate ile iyi bir şekilde tamamlayan bir uygulama, video dosyalarını kolayca izlemenizi ve telefonunuzdaki 4K HD dahil tüm formatları desteklemenizi sağlayan Android için VLC'dir. Son olarak, bir VPN'ye ihtiyacınız varsa, oradaki en gelişmiş ve güvenli VPN'lerden biri olan Psiphon'u kontrol edin.


VidMate'e alternatifler

Şu anda, VidMate'in ana alternatifi. Snaptube YouTube Downloader şu anda en çok indirilen APK'lardan biridir. Onları buradan indirin:

Snaptube Videosu

TubeMate

TubeMate 2.0

TubeMate 3.0

Tüm Video İndiriciDeğişikliklerandroid için Video en fazla indirilenler

VidMate hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×